Пропунуємо наступні двері

Придбати двері в Івано-Франківську, на перший погляд, завдання просте, адже в багатьох магазинах запропоновано великий асортимент. Однак коли саме ви вирішуєте питання про те, де купити двері, виявляється, що в одному салоні немає потрібного розміру, в іншому – не влаштовує колір або погана якість фурнітури. Крім того, багато компаній не надаю послуг з доставки і монтажу. У підсумку, ви витрачаєте багато часу, намагаючись знайти якісні двері на замовлення, але ж всіх цих труднощів можна уникнути!

У нас завжди в наявності широкий асортимент готових виробів і дверей під замовлення. Крім того, саме у нас ви можете замовити нестандартну модель дверей, ціна при цьому залишиться невисокою. Приємним бонусом стане безкоштовний вимір і точний розрахунок дверного полотна і коробки.

У нас представлені моделі різних цінових категорій, від економ до класу еліт. Вибирайте, порівнюйте і купуйте двері в Івано-Франківську, ціни вам сподобаються!

При необхідності у нас можна придбати двері в зборі, ціна доставки і монтажу вираховуються окремо. Ми доставимо придбаний товар до пункту призначення в Івано-Франківську чи області в заздалегідь обумовлений час, а потім, наші майстри встановлять конструкцію з гарантією якості!