Ламіновані пластикові вікна
Ламінація дозволяє виготовляти вікна будь-якого кольору. Покритий ламінованою плівкою пластик здатний імітувати такі природні матеріали, як дерево і камень.Cрок служби такого профілю збільшується в порівнянні зі звичайним білим профілем. Це пов’язано з тим, що плівка має високу міцність і стійкістю до впливу навколишнього середовища, в тому числі ультрафіолетових променів. Колір є одним з головних чинників архітектурного оформлення будівлі або дизайнерського рішення оформлення квартири. Він не тільки впливає на настрій, а й здатний підкреслити Вашу індивідуальність. Сьогодні більшість дизайнерів і архітекторів при оформленні житла приділяють цьому велику увагу.
Колір рами – ламінування дозволяє підібрати необхідний відтінок, при цьому забезпечивши додатковий захист профілю.
Особливості ламінації пластикових вікон і дверей Зовнішня. Всередині будинку або квартири вікно залишається недоторканим, а з зовнішнього боку текстура профілю виконується в точній відповідності з екстер’єром будинку. Даний вид ламінування широко поширений в обробці заміських котеджів; Внутрішня. Тут все відбувається з точністю до навпаки. Зовнішня частина залишається в класичному вигляді, а внутрішню сторону облицьовують відповідно до інтер’єру кімнати. Такий спосіб широко поширений для обробки багатоквартирних будинків; З обох сторін. Металопластикові вікна піддаються ламінації і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони. Даний спосіб доцільний для клієнтів, які бажають перетворити як інтер’єр, так і екстер’єр житла. Двостороннє ламінування є вигідним, оскільки дозволяє заощадити кошти на обробку по частинах.
Змінивши всього лише один елемент стандартних пластикових вікон, ви отримуєте оригінальне практичне функціональне рішення. Пластикове вікно з унікальним дизайном підкреслить ваш бездоганний смак, відмінно впишеться в загальну архітектурну концепцію будинку і доповнить його внутрішнє оздоблення. Завдяки сучасним технологіям виробництва пластикових конструкцій фахівці нашої компанії втілять в життя саму сміливу й оригінальну ідею.