Від правильного і якісного монтажу залежить хороша робота вашого вікна. Монтаж віконних конструкцій проводиться згідно Дсту. Ми дотримуємося Нормативів, приписів та надаємо гарантійне обслуговування на 7 років!

Сам монтаж вікна займає всього кілька годин, а ось часу для підготовки до монтажу буде потрібно більше, а також врахуйте час для обробки відкосів. Відкосам необхідно приділити особливу увагу і ми розповімо чому!

Підготовка квартири до монтажу вікон:

Монтаж вікон проходить в такій послідовності:


Довідка: монтаж по ДСТу

Монтаж згідно ДСТу виконується із застосуванням паро – і гідроізоляційних стрічок:

Готується коробка віконного блоку – з зовнішньої сторони наклеюється стрічка (ПСУЛ – паропроникна саморозширююча стрічка), а з внутрішньої сторони – пароізоляційна стрічка. ПСУЛ захищає утеплювач з зовнішньої сторони від вологи і сонячних променів. ПСУЛ також компенсує допустимі деформації шва, які з’являються з часом при усадці будинку. Пароізоляційна стрічка  виключає можливість попадання в шар утеплювача пари зсередини приміщення.

Демонтаж

Віконну коробку разом з наклеєними стрічками встановлюють в отвір, вирівнюють за рівнем і схилу, при цьому коробка спирається не на отвір, а на віконні прокладки. Віконну коробку закріплюють в отворі за допомогою кріпильних елементів, потім зазор між віконним прорізом і коробкою віконного блоку заповнюється монтажною піною. Після цього знову проклеюються стрічки для захисту утеплювача з напуском по вертикалі і горизонталі до поверхні віконного прорізу, а також проклеюється стрічка під відливом. Потім у віконну коробку вставляють стулки і склопакети. Віконний проріз на наступний день готовий до обробки укосів.