Москітні сітки

Ціни на москітні сітки у Івано-Франківську та Україні

Москітна сітка для захисту від комарів та мух.

Важко уявити собі літо без відкритого вікна у вітальні або спальні. Кожний з нас хоче насолодитися свіжим, чистим повітрям. На жаль, влітку також час для боротьби комарів і інших комах. Тільки на мить, коли ви відкрити вікно в будинку з’являються непрохані гості. Таким чином, ви повинні думати про установку москітних сіток. Ми рекомендуємо вам встановити віконну чи дверну москітну сітку , які дозволяють насолоджуватися повітрям з вікон і дверей без комах.Це комфорт в теплі вечори!!! Серед пропозицій також є моделі, інтегровані з мансардними вікона.

Москітні сітки мають оптимальну щільність сітки, навіть найдрібніші комахи не мають шансу пройти через нього. У той же час не буде обмежена циркуляцією повітря. Для гарного захисту не тільки від комарів а і мух, адже нам відомо, що і мухи можуть дратувати.

Ми виготовляємо москітні сітки за індивідуальними розмірами. Використовуємо лише якісні комплектуючі, завдяки чому сітки відзначаються міцністю, зручністю, естетичністю. Купити рулонну антимоскітку можна у місті Івано-Франківську або замовити онлайн таких кольорів: білий, коричневий, махонь, золотий дуб.Віконна сітка для Вашої оселі.

Віконна москітна сітка захищає приміщення від небажаних комах. Рама Антимоскітної сітки виготовлена з легкого алюмінію, зʹєднана пластиковими кутиками відповідного кольору. Сітка сірого кольору з фібергласу, розмір комірок в сітці 1х1мм. Конструкція нерухомо кріпиться алюмінієвими Z-подібними тримачами до віконного отвору, не пошкоджуючи його.
Переваги:

  • – Установка без свердління віконної рами
  • – Проста установка за допомогою спеціальних кріпильних елементів
  • – Монтаж без інструментів
Cтандартні кольори: білий, коричневий. А також: золотий дуб, антракцит, горіх,

За популярністю дверні москітні сітки нітрохи не поступаються віконним аналогам. Їх встановлюють на двері на балконах або лоджіях, в котеджах, дачах або квартирах. З появою в домі даної конструкції ви зможете забути про докучають комах, крім того в приміщення не буде проникати дрібне сміття з вулиці.

Пропонуєм високоякісні москітні сітки на двері за найдоступнішими цінами в Івано-Франківську і області.

Всі моделі можуть відкриватися і зовні, і зсередини, при цьому для них характерна мінімізована нижня напрямна. З прайс-листом на дверні москітні сітки можна ознайомитися тут.

На відміну від звичайних москітних сіток, для дверних моделей використовується більш укріплений профіль. До нього кріпиться засувка і петля. Посередині сітки розташовується перегородка, яка зміцнює конструкцію і дозволяє встановити ручку.

Дверна москітна сітка комплектується защібкою, двома ручками та трьома петлями (завісами). Кріпиться до дверної коробки з одної сторони за допомогою трьох петель, з іншої — фіксується в закритому положенні пластиковим замком.

Рулонні москітні сітки встановлюються з зовнішньої сторони вікна або балконних дверей на раму. Уздовж отвору є спеціальні алюмінієві напрямні, а до низу рами кріпиться засувка, за яку чіпляється висунуте полотно. Саме полотно згортається в верхньому коробі, який теж виконаний з алюмінію. Внизу полотна є спеціальна мотузочка, або алюмінієва засувка.

Принцип рулонний москітні сітки аналогічні захисні ролети. Розгорнута сітка не заважає вікна або двері закриватися і відкриватися. Вона устанавліается до рами вікна внакладку і ніяк не стикається зі стулкою або склом.

Взагалі, рулонні антимоскітні сітки це надзвичайно зручний вид захисту від комарів. Легкий рух сітки відкривається, і, не менше легкий, закривається. На зимовий час сітку можна не знімати. Вплив низької температури для рулонних москітних сіток безпечно.

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені