• Хочете купити підвіконня в Івано-Франківську? Звертайтеся до нас!

  Ніхто не сперечатиметься з тим твердженням, що без підвіконня конструкція вікна буде незавершеною. Саме тому покупка металопластикових вікон завжди повинна супроводжуватися і рішенням купити пластикове підвіконня. Даний вид підвіконь на сьогоднішній день набуває все більшої популярності, витісняючи аналоги, виготовлені з ДСП і дерева. Подібна тенденція дуже легко пояснити, адже підвіконня ПВХ перевершує інші моделі як з естетичного, так і по якісно-технічних характеристик.

  На сьогоднішній день існує чимало виробників підвіконь, які пропонують широкий асортимент товарів. Ми радимо вам звернути увагу на дані бренди:Danke (Данке), Crystalit (Кристаліт), Plastolit(Пластоліт). З упевненістю заявляємо, що продукція даних брендів якісна, функціональна і довговічна.

  Підвіконня Danke

  (ДЕТАЛЬНІШЕ)

  Чому вам варто вибрати саме підвіконня торгової марки Данке?

  По-перше, за поверхнею цих підвіконь дуже легко і просто доглядати.

  По-друге, вона глянцева і має стійкість до подряпин.

  По-третє, підвіконня ДАНКЕ стійкі до перепадів температур, особливо до високих. Так що навіть якщо ви курите, можете бути спокійні – запалена сигарета, випадково загублена на підвіконні, не зашкодить його поверхню.

  По-четверте, ви можете вибрати декор на свій смак, виробник пропонує як класичний білий пластик за найдоступнішою ціною, так і дорогі матеріали – дерево і мармур.

  По-п’яте, завдяки запатентованій конструкції підвіконня, ви можете не хвилюватися за його міцність при тому, що саме підвіконня важить зовсім небагато.

  По-шосте, декори, які пропонує ДАНКЕ, не мають аналогів, тому підвіконня даного бренду крім своїх основних функцій виступають цілком самостійними дизайнерськими рішеннями.

  Підвіконня Open Teck

  (ДЕТАЛЬНІШЕ)

  По-перше, вони доступні за ціною.

  По-друге, вони надійні в експлуатації.

  По-третє, їх виготовляють з екологічно чистих матеріалів.

  По-четверте, підвіконня OpenTeck не бояться вологи і вогнестійкі. Таким чином, ви можете сміливо використовувати їх в тих приміщеннях, де рівень вологості і повітря дуже високий (ванна кімната, басейн і т.д.)

  По-п’яте, підвіконня дуже довговічні і ударостійкі, за ними легко доглядати, вони не піддаються процесам ржавіння і гниття. 

  По-шосте, їх поверхню обробляють плівкою, яка робить її стійкою перед механічними діями, ніяких подряпин, вм’ятин і плям.

  Підвіконня Crystalit

  (ДЕТАЛЬНІШЕ)

  Чому вам варто звернути увагу на підвіконня Crystalit?

  По-перше, вони мають такі винятковіми якості, як висока стійкість не тільки до механічних, але і погодних впливів. Вони не бояться вологи, морозу і дуже міцні. По-друге, вишуканий дизайн дозволяє цим підвіконням стати повноцінним дизайнерським рішенням в інтер’єрі.

  По-третє, виробник заявляє про гарантії експлуатації строком на 25 років.

  По-четверте, вони екологічно безпечні.

  По-п’яте, випуск у вигляді цілісних монолітних плит забезпечує простоту в монтажі і обробці. Їх зрізи мають обробку в залежності від кольору декору.

  По-шосте, підвіконня Crystalit невибагливі і дуже прості в догляді.

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені