Купити захисні ролети в Івано-Франківську просто!

Захисні ролети – це зручні і надійні захисні пристрої для вікон, дверей і воріт. Існує також маса альтернативних назв: роллставні, ролставні, ролети, ролети, захисні жалюзі або металеві жалюзі. Всі металеві рольставні представляють собою згорнуте в рулон полотно, що складається з ламелей (смужок). Ламелі переміщаються по жорстко закріпленим напрямних.

Рольставні сьогодні стали незамінним атрибутом багатьох адміністративних будівель і житлових будівель. Потреба в них постійно зростає, адже вони виконують не тільки естетичну функцію, але і захисну. Можна встановити надійні двері, але без захисту вікон офіс, будинок або квартира все одно не будуть в безпеці. Широко застосовувалися раніше решітки зараз вже не модні, в тому числі і тому що їх постійна присутність на вікнах створює відчуття дискомфорту у всіх, хто знаходиться в приміщенні. На сьогоднішній день рольставні є найкращим засобом захисту вікон від проникнення зловмисників всередину офісу або житлового будинку.

Ціни на захисні ролети в Івано-Франківську.

Ми розрахували ціни на популярні рольставні, остаточна ціна залежить від розміру і комплектації ролети. Якщо ви хочете дізнатися остаточну ціну, проконсультуватися про технології виробника або як купити рольставні, телефонуйте.

Ми здійснюємо весь спектр робіт, від заміру і до монтажу.

Щоб отримати детальну консультацію щодо вибору системи

зателефонуйте

099 055 0071


067 340 5123

передзвоніть мені

Купити захисні ролети в Івано-Франківську просто!

Рольставні представляють собою досить просту конструкцію, що складається з короба, а також ламелей або жалюзі, які при піднятті накручуються на захований в коробі вал. Ролети анітрохи не псують естетичний вигляд будівлі, а, навпаки, дуже непогано вписуються в будь-яке архітектурне рішення, завдяки різним способам монтажу (в отвір, накладний монтаж, або прихований).Рольставні накладного монтажу Установка захисних ролет в отвір Прихована установка захисних ролет
Рольставні накладного монтажу Установка захисних ролет в отвір Прихована установка захисних ролет

Основні елементи захисних ролет

1.Профіль. Рольставні представляють собою рулонне полотно, що складається з алюмінієвих профілів. Залежно від покладених на ролокасети функцій, профілі можуть мати різну внутрішню конструкцію. Наприклад, якщо планується встановлювати рольставні на вітрини магазинів, найкраще підійдуть профілі з підвищеною стійкістю до злому екструдований порожнистий 44-54 профіль. Ці профілі мають, до того ж, високі теплоізоляційні властивості. Якщо ж планується установка рольставен на другому або вище поверхах, необхідність в екструдованих профілях з підвищеним ступенем захисту відпадає і можна вибрати, пінонаповнений 37-77 профіль. Відповідно, ціна на профіль залежить від того, який він буде конструкції.

2.Напрямні. Ця складова рольставен являє собою дві вертикальні планки, за якими здійснюється рух полотна. Залежно від обраного профілю підбираються відповідні напрямні. Вартість цього елемента рольставен також залежить від складності конструкції.

3.Механізм. Бувають різні типи приводних механізмів, які використовуються для піднімання або опускання рольставен. Приводний механізм зазвичай розміщується в коробі, він може бути механічним, автоматичним або комбінованим. Рольставні з ручним (або механічним) приводом природно коштують дешевше, ніж з автоматичним.

4.Система управління. Залежно від обраного типу механізму. Системи управління: пружинно-інерційний механізм, стрічковий привід інерційного типу, шнуровий привід редукторний, автоматичні системи управління.

з чого складаэться ролета

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені