Однокамерний І двокамерний склопакет

Займаючись ремонтом в своєму будинку, квартирі або офісі в Івано-Франківську, ми хочемо купити вікна зі склопакетом дешево і при цьому довірити роботу професіоналам. Ми маєм досвід робіт по встановленню та обслуговуванню віконних конструкцій з 2005 року – за цей період були оптимізовані всі процеси: від замовлення до монтажу. У нас Ви можете замовити склопакети недорого. Однак ціна знижена не на шкоду якості. Продукції, що виготовляється приділяється пильна увага з боку кваліфікованих фахівців. Якість матеріалів і досвід кадрів – гарантія вигідного співробітництва.

Загальні характеристики однокамерні і двокамерні склопакети

  1. Герметичність – збереження тепла і поглинання шуму.
  2. Чи не піддаються впливу суворих кліматичних умов – не деформуються, витримують низькі і високі температури (допустимі температурні межі від -50 до + 50 градуси по С)
  3. Вікно з однокамерним або двокамерним склопакетом вбудовується в будь-який віконний проріз будівлі, будь-якої конструкції і планування, що робить їх незамінним сучасним рішенням для реставрації пам’яток архітектури.
Вартість склопакета формується в залежності від:
  • ширини і висоти (мм);
  • кількості склів;
  • допоміжні опції (плівка тонировочной, декоративна розкладка).
Склопакет однокамерний – базовий стандарт скління, вміщує два скла товщиною 4 мм, між якими формується повітряна камера 16 мм. Інертні гази мають теплоізоляційними властивостями, отже, чим більше камера, тим тепліше буде в будинку. Ми виробляємо вікна з відмінним співвідношеннями ціна / якість та енергозбереження / безпека, які володіють:

Два 4 мм скла

До теплопередачі 0,35×м2С/Вт

Два 4 мм скла + Енергозберігаюче покриття

До теплопередачі0,59×м2С/Вт

Два 4 мм скла + Мультифункціональне покриття

До теплопередачі 0,61 × м2С / Вт в зимовий час + захист від сонячних променів і збереження прохолоди влітку – економія на кондиціонуванні
Пропонуєм однокамерні склопакети замовити з підвищеною звукоізоляцією, виконавши заміну товщини зовнішнього скла з 4 мм на скло 6мм. У склопакеті з 6 мм → поглинання шуму ~ 32-34 dB;
Двокамерні склопакети – характеристики Двокамерний склопакет складається з трьох стекол і двох повітряних камер. Завдяки покращеній теплоізоляції вікна з двокамерним склопакетом частіше встановлюють в житлових приміщеннях. Тоді як однокамерні склопакети – складова профілю для «холодної» лоджії або балкона. Звукоізоляція стандартного двокамерного склопакета ~ 31-33 dB.

Три скла 4 мм скла

До теплопередачі 0,49×м2С/Вт

Три скла 4 мм скла + Енергозберігаюче покриття

До теплопередачі0,71×м2С/Вт

Три скла 4 мм скла + Мультифункціональне покриття

До теплопередачі 0,61 × м2С / Вт в зимовий час + захист від сонячних променів і збереження прохолоди влітку – економія на кондиціонуванні
Пропонуєм однокамерні склопакети замовити з підвищеною звукоізоляцією, виконавши заміну товщини зовнішнього скла з 4 мм на скло 6мм. У склопакеті з 6 мм → поглинання шуму ~ 32-34 dB;

Візерунки та забарвлення скла

Скло може бути не лише прозорим і гладеньким, а й мати забарвлення та бути рельєфним. Все залежить від дизайну вікна, інтер’єру приміщенні та власних вподобань.

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені