Відливи для вікон з металу (Віконні водовідливи) в Івано-Франківську

Віконні відливи називається зовнішні підвіконня. Варто відзначити, що крім естетичної функції відливи виконують ще безліч технічних і проекційних функцій. Відливи забезпечують збереження конструкції в умовах агресивного навколишнього середовища (волога, різкі перепади температур, сонячні промені). Головне призначення металевого відливу – ефективне відведення опадів. Завдяки цій конструкції вода не потрапляє всередину віконної конструкції, що запобігає її повільне руйнування.Він монтується з ухилом від вікна. Таким чином закривається нижній монтажний шов з боку вулиці і захищається від атмосферних явищ і ультрафіолету. Саме тому відразу після установки нового вікна варто подбати і про встановлення водовідливів, звичайно, якщо ви не хочете, щоб через кілька років воно не прийшло в непридатність.


Відливи бувають виготовляються двох видів – пластикові або оцинковані. Зовні вони абсолютно схожі, але відплив оцинкований додатково обробляється полімерним складом. І той і інший матеріал мають високий показник зносостійкості, гідроізолюючі властивості, стійкі до впливу зовнішніх атмосферних чинників, до механічних пошкоджень. Але відливи із пластику менш стійкі до механічних пошкоджень, ніж оцинковані віконні відливи. З цієї причини, якщо ви хочете купити віконні відливи з тривалим терміном служби, то краще придбайте з оцинкованої сталі.

У своєму каталозі ми пропонуємо недорогі відливи, ціна на які може бути ще нижчою, ніж зазначена в каталозі, при оптовому замовленні. Наші вироби відрізняються великою кількістю світлових рішень. Завдяки широкій колірній гамі наші клієнти можуть підібрати відливи, найбільш підходящі до вікон, екстер’єру будівлі.

    Ось основні переваги, якими володіє наша продукція:
  • Довгий термін служби, стійкість до виникнення корозії
  • Естетичність і універсальність, широкий вибір кольору, форм і розмірів
  • Простота монтажу та перевезення
  • Можливість виготовлення за індивідуальними розмірами, на замовлення
  • Немає необхідності в додатковій обробці

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені