• Хочете шпроси (декоративна розкладка) в Івано-Франківську? Звертайтеся до нас!

  Котеджі і заміські будинки часто мають вікна з великою площею, тому що природне і яскраве освітлення робить ваш будинок світлим і затишним. Вікна, які мають велику площу, часто втрачають свою міцність і презентабельний зовнішній вигляд. Досить часто сучасні пластикові вікна виглядають великим темною плямою на красивому фасаді будинку.

  Шпроси (декоративна розкладка) – це конструктивна або декоративна решітка на вікнах, яка може прикрашати або зміцнювати дерев’яні та металопластикові вікна. Декоративні шпроси на вікнах застосовують в якості прикраси для того щоб розділити високе або широке вікно на менші елементи а конструктивні шпроси на пластикові вікна використовують для того щоб зміцнити велике за площею вікно. Виглядає це дуже вражаюче і тому віконні шпроси починають користуватися досить більшою популярністю. Досить часто шпроси у вікнах використовують при будівництві заміських будинків і котеджів. Перш ніж зробити замовлення на віконні шпроси, потрібно уважно вивчити їх різновиди та особливості, тому що невдало підібрані шпроси можуть зіпсувати зовнішній вигляд екстер’єру, вікна або інтер’єру будинку.


   Шпроси для вікон мають багато варіацій і різних конструкцій:

  • З фрезерованими або прямими краями;
  • вузькі;
  • широкі;
  • Вигнуті.

  З допомогою шпрос ви зможете створити малюнок абсолютно будь-якої форми, так як з’єднання шпрос між собою, може проводитися під будь-яким кутом.

  Міжскляні шпроси

  Являють собою планки з алюмінію або пластику розташовані всередині склопакета по обраній формі малюнка. Міжскляний шпроси закладають відразу ж при виготовленні вікна, тому їх не можна зробити в установленому і готовому виробі.
  Можлива ширина – 8 мм, 18 мм, 26 мм.

  Шпроси накладні

  Це окрема рамка яка прилаштовується до вікна з боку вулиці. Таку конструкцію (накладні шпроси) можна використовувати лише в дерев’яних вікнах. Головною перевагою накладних шпрос, що вони не прилягають до дерев’яного вікна, тому вікна вашого будинку будуть менше забруднюватися.

  Конструктивні шпроси

  Цей вид шпрос служить для того щоб розділити раму вікна на більш дрібні частини в простір яких вставляється окремий склопакет. Конструктивні шпроси складаються з такого ж матеріалу що і профіль (алюміній, дерево, ПВХ) вікна. Якщо ви зважитеся ставити декоративну розкладку в склопакет, зверніться в нашу компанію за консультацією, наші фахівці розкажуть який вид конструкції вам більше підійде.


  Віконні шпроси для вікон ПВХ


  Шпроси для вікон ПВХ можуть бути вузькими і широкими, а також вигнутими у вигляді кола або дуги. За допомогою декоративної розкладки вікна ПВХ можна розділити на різну кількість різних або однакових полів. Дуже красивими вважаються конструкційні шпроси для вікон ПВХ. Вони виконуються з того ж матеріалу що і віконна рама і є частиною палітурки.


  Шпроси в вікнах це одне з кращих пропозицій на ринку для того щоб зробити ваш заміський будинок більш привабливим а фасад будівлі більш вишуканим!

Залишилися питання?

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання:

099 055 0071
067 340 5123
Передзвоніть мені