Як вибрати балкон

4 кроки при склінні

З чого почати скління балкона?

Хочете засклити балкон, але не знаєте з чого почати? Почнемо з використання балкона, адже саме від цього залежить, яке скління підійде саме Вам. Відповідайте собі на кілька питань:
 1. Що буде на балконі? Комора, кабінет, кімната для відпочинку, місце для сушіння білизни і зберігання речей. Відповідь на це питання дасть розуміння, якої теплоти вікна Вам потрібні.
 2. На який бік виходить балкон? Якщо сторона сонячна, зверніть увагу на сонцезахисні вікна, в іншому випадку вибирайте скління з максимально великими стулками і прозорим склом.
 3. На якому поверсі Ви проживаєте? Якщо Вам пощастило бути власником квартири на перших або останніх поверхах – подбайте про протизламність вікон. Для цього ми пропонуємо цілий комплект безпечних елементів: протизламна фурнітура, надійне скло триплекс або загартоване, протизламна ручка Hoppe Secustik.
 4. Згадайте, чи заважає Вам вуличний шум, якщо так, однозначний варіант, вікна, що утримують звук. У знешумлюючому склінні використовуються стекла різної товщини, розміщені з різною дистанцією.
 5. Чи є в будинку маленькі діти? Це привід, щоб встановити безпечне скління, в якому дитина сама не зможе відкрити вікно, ручку з замком або механічну засувка.

  При плануванні скління важливо врахувати наступні фактори:

  • На скільки частин Ви плануєте ділити конструкцію – від цього залежить зручність в відкриванні і очищенні вікон.
  • Яка меблі будуть на балконі і де вона буде розташовуватися –  в місцях розміщення меблів не можна проектувати стулки.
  • Яке утеплення та оздоблення будуть на балконі – майстру потрібно відразу закласти допуски.

Тепле або холодне скління

Холодне скління

Куди

Такий тип скління підійде в тому випадку, якщо балкон буде використовуватися, як нежитлове приміщення, комора або як місце для зберігання речей. Для такого типу скління підходить поєднання трикамерних профільних систем (WDS, KBE, Perfect) і однокамерного склопакета.

Переваги

 • Доступні ціни
 • Швидкі терміни виконання
 • Невелику вагу конструкцій
Замовити
Тепле скління

Куди

Теплий варіант облаштування балкона просто необхідний, якщо Ви хочете використовувати як балкон окрему кімнату, кабінет, або розширити прилеглу кімнату за рахунок балкона. При виборі теплого типу скління використовується п’ятикамерні профільні системи (WDS, KBE, Perfect) і двокамерні склопакети.

Переваги

 • Мінімальний перепад температур
 • Великий вибір варіантів облаштування
 • Додаткова шумоізоляція
Замовити
Калькулятор звя’зок з менеджером

Балкон під ключ!

консультація розрахунок за 5 хвилин

зателефонувати нам

099 055 0071

067 340 5123

Передзвоніть мені