Як вибрати вікна

Заміряючи віконний отвір, пам’ятайте: розмір віконної рами повинен бути менше, ніж розмір отвору. Між ними повинен бути монтажний зазор, розміром від двох до п’яти сантиметрів, щоб розширити конструкцію. Заміряти віконний отвір потрібно всередині і зовні кімнати.
Для того щоб визначити ширину вікна, слід здійснити замірний отвір по нижньому і верхньому краях, а також посередині. Після цього виберіть найменше значення.
Для того щоб визначити висоту, виміряти отвір потрібно зліва, справа і посередині, вибираючи теж найменше значення.
Викликати замірника безкоштовно



У глухого вікна найпростіша конструкція. Механізм відкривання в ньому просто відсутній, відповідно – воно найдоступніше за ціною, до того ж з максимальним ступенем світлопропускання.
Поворотні вікна, як і дерев’яні, відкриваються всередину кімнати. Їх зручно мити, але якщо на підвіконні стоять кімнатні рослини, кожен раз при провітрюванні їх потрібно буде переставляти.
Стулки поворотно-відкидних вікнах можуть відкидатися або відкриватися – все залежить від стану, в якому знаходиться ручка.
Скільки коштує Ваше вікно з нашою знижкою?
розрахунок за 5 хвилин
Вибір профілю

Хороші показники теплозбереження
Вигідне співвідношення ціна/якість
Доступна ціна

Універсальний профіль
Хороші показники теплозбереження
Загальнообраний вибір

Відмінне теплозбереження
Розроблений спеціально для кліматичної зони України
Підвищена шумоізоляція
Дозволяють без переплат досягнути високих показників енергозбереження.
Використовуються як для скління квартир, так і для приватних будинків з індивідуальною системою опалення або у випадку об’єднання балкону з кімнатою.
Читати далі1133
1030грн за м²

Загальнообраний вибір
Хороші показники теплозбереження
Широкий вибір кольорових рішень
Підходить для офісних приміщень і скління балконів. Для скліня жилих приміщень радимо використовувати разом з енергопакетом.
Читати далі1073
975грн
Лідер продаж
Високий рівень шумоізоляції
Хороші показники теплозбереження
Найбільш часто використовується для скління квартир і приватних будинків. Завдяки високим показникам тепло- і шумоізоляції переважно використовується для спалень та дитячих кімнат.
Читати далі1238
1125грн

Максимальне енергозбереження
Безкомпромісна шумоізоляція
Додаткова взломостійкість
Відмінно підходить для котеджів, а також для інших приміщень з індивідуальною системою опалення.
Читати далі2085
1895грн

Найкраще співвідношення ціна/якість
Широкий асортимент кольорових рішень
Стандарт для вікон Европи
Ідеально підходить для скління балконів і лоджій і нежилих приміщень. Для скління квартир і будинків рекомендуємо використовувати разом з енергопакетом.
Читати далі1128
1025грн за м²

Ефективне енергозбереження
Підвищена шумоізоляція
Оптимальний вибір для нашої кліматичної зони
Рекомендується для скління приміщень з високими вимогами до шумо- і теплоізоляції, особливо біля місць з транспортною розв’язкою.
Читати далі1238
1125грн
Вибір склопакета
Однокамерний склопакет встановлюють, якщо вікна виходять в тихий двір (рівень шуму – мінімальний). Вони складаються з 2 стекол, відстань між якими – близько 16 мм. Якщо вікна виходять на дорогу – краще встановлювати двокамерний, що складається з 3 стекол і 2 рамок.
Енергозберігаючі вікна відображають теплову енергію в приміщення завдяки низкоемисійному покриттю. Мультифункціональний склопакет виконує відразу кілька функцій – світлотопроникність, висока стійкість до механічних впливів, відображення шкідливого випромінювання, дзеркальність.
Вибір фурнітури
Високоякісна фурнітура забезпечить вашим вікнам максимально тривалий термін експлуатації і захистить приміщення від злому. Кращим матеріалом для фурнітури вважається сталь. Вибираючи виробника фурнітури, завжди звертайте увагу на наявність сертифікату якості та звіряйте назва бренду з нанесеними на фурнітуру знаками.
Якщо говорити про конкретні бренди, ми рекомендуємо Winkhaus та Axor. Вони давно завоювали репутацію надійних торгових марок, які випускають продукцію перевіреної якості.
Вибір підвіконня
Підвіконня – необхідна складова частина вікна і її функція не обмежується тільки естетизмом. Він також забезпечує в кімнаті мікроклімат, захищаючи від холоду.
Вибираючи підвіконня, враховуйте ряд критеріїв – ціну, зовнішній вигляд, наявність захисної плівки, стійкість до навантажень, щільність матеріалу, вологостійкість, ребра жорстокості, спосіб монтажу, гарантію та інші. Найпопулярнішими є підвіконня з ПВХ.
В Україні вже давно довели високу якість і надійність такі виробники, як Danke, Openteck, Сrystalit, Plastolit .
Вибір аксесуарів
Головна функція аксесуарів – декор в квартирі. Вибираючи аксесуари, звертайте увагу на текстуру, матеріал, колірну гаму і функціональність.
Ламінація– це нанесення спеціальної плівки того чи іншого кольору на поверхню профілю, шпроси – це так звана декоративна палітурка, виконана в різних формах і модифікаціях.
Забарвлення скла дозволяє надати їм той чи інший колір – дзеркальний, коричневий і т. д.
Вітражі дозволяють розмістити на поверхні або всередині скла різні візерунки і малюнки.
Вибір комплектації
Ми радимо вам доукомплектувати металопластикові вікна деякими елементами.
Тканинні ролети використовуються для захисту приміщення від сонця і його надмірного нагрівання, ролети та решітки – як додатковий засіб захисту від злому.
Відливи або зовнішні підвіконня захищають вікно від прилеглої стіни, а снігову або дощову воду відводить убік.